Investícia

Investícia

Bezstarostná investícia
a relax zároveň...
ATRAKTÍVNY RESORT V SRDCI ORAVY
zdieľať

INVESTÍCIA A RELAX ZÁROVEŇ!

Villa Erdődy Resort predstavuje projekt výstavby apartmánových domov, ktoré budú po dokončení prevádzkované ako luxusný komplex slúžiaci na ubytovanie a prenájom. Budúcim majiteľom apartmánov ponúkame možnosť participovať na raste a profite jedného z najperspektívnejších turistických oblastí na Slovensku.

Apartmány ponúkame aj ako investíciu do nehnuteľnosti, o ktorej správu a prevádzku sa postaráme za dohodnutých podmienok.

PREČO INVESTOVAŤ U NÁS?

VÝNOSNÁ INVESTÍCIA S NÍZKYM RIZIKOM, ORAVA – POTENCIÁL RASTU VÝNOSOV AJ HODNOTY, VÝBORNÁ POLOHA PRIAMO NA SVAHU, DOSTATOK PARKOVACÍCH MIEST, VYSOKÝ ŠTANDARD EXTERIÉRU AJ INTERIÉRU.

HBH Group

BEZSTAROSTNÁ PREVÁDZKA

Majiteľom apartmánov ponúkame aj kompletný balíček starostlivosti, v rámci ktorého /na základe dohody s vlastníkom/ apartmán klientovi prenajímame a zabezpečujeme jeho prevádzku. Naše služby zahŕňajú všetko počnúc prenájmom cez upratovanie interiéru aj exteriéru až po bežnú údržbu objektu a okolia.

VLASTNÍCTVO BEZ PROBLÉMOV S ÚDRŽBOU

Pre majiteľov, ktorí chcú apartmán používať len pre seba alebo ho prevádzkovať priamo bez sprostredkovateľa, máme riešenie v podobe možnosti jednorázového alebo pravidelného zabezpečovania potrebných služieb. Majitelia tak môžu prichádzať za oddychom a nie za prácou.

Prostredníctvom správcovskej spoločnosti ponúkame aj voliteľné pravidelné služby (internet, TV, služby práčovne, ubytovanie a odubytovanie hostí) alebo jednorázové služby podľa potreby (odstraňovanie porúch, údržba a pod.).

SPÄŤ