Lokalita

Lokalita

Vďaka exkluzívnej lokalite ORAVY
a polohe priamo na lyžiarskom svahu...
ATRAKTÍVNY RESORT V SRDCI ORAVY
zdieľať

Malebný Oravský región

Krása oravskej prírody spätá s bohatou históriou, pestrou kultúrou a nekonečným aktívnym vyžitím je hlavný dôvod prečo sme sa rozhodli náš unikátny projekt situovať práve do regiónu Orava. Lokalita obce Oravská Lesná má obrovský potenciál aktívneho využitia v letnom ako aj zimnom období pre všetky vekové kategórie.

V najchladnejšej obci na Slovensku je zima ako stvorená pre rozmanité zimné športy. Stredisko lyžiarskeho areálu SKIPARK ORAVA SNOW je veľmi obľúbenou cieľovou destináciou hlavne pre rodiny s deťmi avšak na svoje si prídu aj páry v ľubovoľnom veku. Nenáročné lyžiarske a bežkárske trate si u každého nájdu svoju obľubu.

„NAJVÄČŠIE VÍŤAZSTVO, KTORÉ SI ČLOVEK VYDOBYL OD PRÍRODY,
JE LÁSKA NA CELÝ ŽIVOT.“

Auguste-Marseille Barthélemy, francúzsky básnik, 1796 - 1867
Orava Villa Erdődy
ORAVSKÁ LESNÁ
Orava Villa Erdődy
SKIPARK ORAVA SNOW

Naopak v lete si prídu na svoje milovníci turistiky, cykloturistiky, vyhľadávači adrenalínových športov, milovníci zberu hríbov a rôznych lesných plodov a taktiež lovci kultúrnych zážitkov, nakoľko región Orava ponúka nespočetné množstvo lokalít na príjemné a zároveň efektívne využitie voľného času. Pre tých, čo chcú len oddychovať a nájsť svoju oázu pokoja je v okolí k dispozícii množstvo jazier, aquaparkov a wellness centier.

Tipy na trávenie voľného času

Lokalita Villy Erdődy je to pravé miesto, kde si každý príde na svoje.

viac aj na mape s aktivitami v okolí

SPÄŤ